+90 541 278 3647 bilgi@anapurnaoutdoor.com
+90 541 278 3647 bilgi@anapurnaoutdoor.com

Etkinlik Takvimi

0
Price
The tour is not available yet.

Proceed Booking

Beğendim!

Adding item to wishlist requires an account

300

Neden Anapurna?

  • Uygun Fiyatlar ve Kolay Ödeme
  • Her Zaman Erişilebilir Müşteri Desteği
  • Yüzlerce Memnun Müşteri
  • Ücretsiz Seyahat Sağlık Sigortası


Sorunuz mu var?

Aklınıza takılan her konu ve sorularınız için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

+90 541 278 3647

bilgi@anapurnaoutdoor.com

Anapurna Outdoor olarak 3 aylık etkinlik takvimimizi sizlerle paylaşıyoruz. Doğada sanat ile buluşacak, evde durmaktan sıkılan bedenimizi fiziksel aktivitelerle harekete geçirecek, deniz göl ekosisteminin tadını çıkaracak, kumsalda güneşlenecek,eğlenecek ve yeni konseptlerimizle sizlerle olacağız. Etkinlik takvimimiz ve bilgiler aşağıdaki gibidir.

21-23 Mayıs Sanat Kampı Aytepe Park – Kocaeli

21-23 Mayıs tarihinde keyifli ve bol paylaşımlı gerçekleşecek olan Sanat Kampı’nda birbirinden farklı atölyeler eğleneceğimiz bu kampta @aytepepark da sizlerle olacağız. Sanatı doğayla buluşturacak olan bu etkinlikte sizlerle olmak için sabırsızlanıyoruz! Etkinliğimiz hakkında bilgi almak ve başvuru için BURAYA tıklayın.

28-30 Mayıs Sıkıldım Kampı Troltunga – Gebze

Yaşadığımız sürecin etkilerinden evde kalmaktan,sürekli aynı şeyleri yapmaktan sıkıldın mı? Masa başı çalışmak,online etkinliklere katılmak artık yetmiyor mu? Sende doğaya karışayım mevsimin güzelliklerini keşfedeyim ve sıkılacak vakit bulmayayım diyorsan 28-30 Mayıs tarihinde gerçekleşecek olan Sıkıldım Kamp’ı @troltungagebze tesisine seni de aramızda görmek istiyoruz!

Bu etkinlikte yasak olan ilk şey SIKILMAK! Sıkıntıdan patlayanlar sürekli dizi,film,kitap bitirmeye çalışanlar Sıkıldım Kampı’nda bunlara ihtiyacınız olmayacak! Daha detaylı bilgi almak için BURAYA tıklayabilirsiniz. 

4-6 Haziran İğneada – Longoz Ormanları veya Kıyıköy Kampı

Keyifli, eğlenceli ve gizemli İğneada & Kıyıköy kampımız 4-6 Haziran’da! Trakya bölgesinde aktif, tek mağara, 3150 mt uzunluğunda, 70 mt yüksekliğinde olan Dupnisa mağarasınının gizemini keşfedeceğiz. Dünyada sadece 11 adet, Türkiye’de sadece 2 adet bulunan Longoz ormanlarını keyifle gezeceğiz. Karadeniz’e sahili olan, doğal güzelliği ile büyüleneceğimiz, deniz keyfi yaşayacağımız Kıyıköy’de tekne turu, su bisikleti gibi aktiviteler ile eğleneceğiz.

Etkinliğimiz hakkında bilgi almak ve başvuru için BURAYA tıklayın.

11-13 Haziran Oksijen Kampı 2 – TTG Kazdağları

Organizasyonumuzda 4 büyük tanrının 4 element ile birleşmesinden esinlendiğimiz atölyeler ile keyifli zaman geçirebilir Kaz Dağları’nın mitolojideki hikayelerini öğrenebilir ve keyifli zaman geçirebilirsiniz. O2 Oksijen Kampı’mız, Homeros’un Ilyada’sında Troia Savaşı’na, Üç Güzeller Yarışması’na, hatta Emine ve Hasan’ın aşkına ve daha pek çok efsaneye ev sahipliği yapmış @troltungacamping Kazdağları tesisinde gerçekleşecektir.

Etkinliğimiz hakkında bilgi almak ve başvuru için BURAYA tıklayın.

18-20 Haziran Summer Camp – Foça

2021 yazının başında eğlenceye doymak ve bu yazı zirvede bırakmak istiyorsan Summer Camp ‘da seni bekliyoruz. 2 gece 3 gün boyunca her anın keyfini doyasıya çıkaracağımız Summer Camp konserler, DJ performansları, konseptli partiler ve daha birçok eğlenceli aktivite seni bekliyor.

25-27 Haziran Dalış Kampı – Ege

Kamp yapmak isteyip ekipmanı olmayanlara, iş stresinden kurtulup ormanın huzurlu kollarında güzel bir hafta sonu geçirmek isteyenlere, ilk kamp tecrübesini yaşamak isteyen doğa aşıklarına, macera severlere, fotoğraf çekecek maceraperestlere, eğlence arayan özgür ruhlara ithafen sizleri Ege’de gerçekleşecek olan Dalış Kampı’mıza bekliyoruz.

2-4 Temmuz Gençlik Kampı – Adrasan

Eğlenceye ihtiyacım var diyorsan, hem güneşle buluşup hem de birçok yeni kişiyle tanışıp çok eğleneceğim 3 gün geçirmek istiyorsanız, sizi mutlaka bu kampa katılmaya davet ediyoruz. Sahil, güneş ve kumun tadını çıkarırken her günü dolu dolu ve bol eğlence ile geçireceğiniz bir kamp olacak.

9-11 Temmuz Gençtik Kampı – Fethiye Ölüdeniz

Yaşın bir önemi olmadığı, yorulduğun yapmak istediğin her şeyi kaç yaşında olursan yapabileceğin için bir etkinlik sunuyoruz sizlere! Biraz retro biraz eğlence bolca huzurun bulunduğu yeni nesil bir konseptle sizlerle olacağız.

15-25 Temmuz 10 Gün Tur Yurt içi – Yurt dışı (2 Farklı Tur)

İki opsiyonlu sunacağımız yurt içi ve yurt dışı tur olmak üzere birbirinden farklı rotalarda sizlerle olacağız. Detaylar için takipte kalmayı unutmayın.

Complementaries

  • Umbrella
  • Sunscreen
  • T-Shirt
  • Entrance Fees
Itinerary