+90 541 278 3647 bilgi@anapurnaoutdoor.com
+90 541 278 3647 bilgi@anapurnaoutdoor.com

Akdeniz Rüya Kampı 1

0
Price
Fiyat1,175₺
Beğendim!

Adding item to wishlist requires an account

3373

Neden Anapurna?

 • Uygun Fiyatlar ve Kolay Ödeme
 • Her Zaman Erişilebilir Müşteri Desteği
 • Yüzlerce Memnun Müşteri
 • Ücretsiz Seyahat Sağlık Sigortası


Sorunuz mu var?

Aklınıza takılan her konu ve sorularınız için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

+90 541 278 3647

bilgi@anapurnaoutdoor.com

7 Gün
Tarih : 1-7 Haziran, 2019
İstanbul
Akdeniz Bölgesi
Yaş Sınırı : Her Yaş Grubu
Kontenjan : 45
Etkinlik Detayları

Akdeniz kıyılarının en güzel koylarında kamp yaparak eğlenceyi zirvede yaşayacağız. Anapurna Outdoor  ile 6 gece 7 günlük Çadır Konaklamalı Akdeniz Rüya Kampı ! Yeşili, mavisi, manzarası ve eğlencesi bol, bir ömür anlatılacak tatile hazır mısınız? Pamukkale, Ölüdeniz, Salda, Kelebekler vadisi, Kabak Koyu, Olimpos ve daha birçok cennet güzelliği bizleri bekliyor…

Hareket Saati

1 Haziran 2019, 00.30
Atatürk Kültür Merkezi Önü, Taksim, İstanbul

Dönüş Saati

7 Haziran, 2019

Dahil Olanlar

 • UlaşımTÜRSAB belgeli araçlarla ulaşım.
 • Seyahat Sağlık SigortasıEtkinlik boyunca tam kapsamlı Seyahat Sağlık Sigortası ile güvendesiniz.
 • İkramlarYol boyunca araç içi ikramlar.
 • Çadır ve Mat Teminiİhtiyacınız olan temel kamp ekipmanlarını temin ediyoruz.
 • Temel Kampçılık EğitimleriTemel malzeme bilgisi ve eğitimi.
 • KahvaltıEtkinlik boyunca belirtilen kahvaltılar.
 • KonaklamaEtkinlik boyunca kamp ve çadır konaklaması.
 • Panoramik RehberlikTanıtımı için otobüs ile yapılan ve genellikle müze ve ören yerine girilmeden yapılan geziler içi rehberlik hizmeti.
 • Canlı müzikKamp ateşi keyfine canlı müziği de ekliyoruz.
 • SürprizlerHazır olun her an bir sürprizimiz ile karşılaşabilirsiniz.
 • Eğlenceli Outdoor EtkinlikleriGün içerisinde çeşitli eğlenceli oyunlar.

Dahil Olmayanlar

 • Müze ve Ören Yeri GirişleriEtkinlik bölgesinde bulunan ve programda belirtilmeyen müze vb. giriş ücretleri katılımcıya aittir.
 • Tüm Kişisel HarcamalarEtkinlik sırasında yapacağınız kişisel harcamalar.
 • Harici ÖğünlerBelirtilen öğünler dışındaki yemek harcamalarınız.
 • Tekne, Koy Turu ve Öğle Yemeği +90 ₺Dileyen katılımcılarımız ücretini kendileri ödeyerek dahil olabilirler.
 • Rafting +95 ₺Islanmaktan korkmayın, haydi botlara! Karadeniz'in esintisi ve Melen nehrinin serinliği bir arada. (Neopren kıyafet verilecektir).

Şimdi Başvur

Bugün başvur ve kontenjan dolmadan eğlenceye dahil ol!

Program

Bilgilendirme

6 gece 7 günlük Çadır Konaklamalı Akdeniz Rüya Kampı !

Yeşili, mavisi, manzarası ve eğlencesi bol, bir ömür anlatılacak tatile hazır mısınız ? Pamukkale, Ölüdeniz, Salda Gölü, Kelebekler Vadisi, Kabak Koyu, Olimpos ve daha birçok cennet güzelliği sizleri bekliyor…

Türkiye’de eşi benzeri olmayan koylar ve plajlara doyacağımız, doğasıyla ruhumuzu arındıracağımız Akdeniz Rüya Kampı muhteşem rotasıyla hazır!

Ekstra tur ücreti ödemeden , yaz günlerinde kıyıların serinliğinin tadını çıkarma fırsatını yakalayabilirsiniz. İstanbul’dan başlayıp Olimpos’a kadar mavinin her tonuna hep birlikte tanıklık edeceğiz.

Konaklamamızı ise 5 yıldızlı otellerde değil doğanın göbeğinde, gökyüzünü izleyerek 5 milyon yıldızlı çadırlarımızda gerçekleştirerek Akdeniz’in eğlenceli ruhunu içimize çekeceğiz !

Ve tabi ki olmazsa Akdeniz eksik kalır diyebileceğimiz, Fethiye Ölüdeniz açıklarında Mavi Yolculuk ile gün boyu tekne turu ve Köprülü Kanyon’un serin ve coşkun sularında yapacağımız rafting ile adrenalini doyasıya hissedeceğiz..

➽ Rotamız;
➠ İstanbul
➠ Pamukkale (Denizli)
➠ Salda Gölü (Burdur)
➠ Ölüdeniz (Fethiye) 
➠ Kelebekler Vadisi
➠ Akvaryum Koyu (Fethiye)
➠ Soğuk Su Koyu
➠ St.Nicholas Adası (Gemiler Adası)
➠ Mavi Mağara
➠ Deve Plajı (Camel beach)
➠ Kabak Koyu
➠ Kaputaş (Antalya)
➠ Kaş (Antalya)
➠ Olimpos (Antalya)
➠ Köprülü Kanyon (Antalya)
➠ İstanbul

Yolculuk süreleri mola ve mesafeler göz önüne alınarak planlama yapılmıştır.

Trafik ve yol durumuna göre sürelerde değişiklikler olabilir.

Yol güzergahı üzerinde diğer şehirlerden katılacak olan arkadaşlarımız, tur öncesinde iletişime geçerek bizlere katılabilirler.

1.Gün, İstanbul'dan Hareket - Pamukkale - Salda Gölü

31 Mayıs Cuma’yı 01 Haziran Cumartesi’ye bağlayan gece

00.30 Taksim Atatürk Kültür Merkezi (AKM) önü

Hareket saatinden 20 dk. önce hareket noktalarımızda toplanarak aracımızda yerlerimizi alıyoruz.

İstanbul – Pamukkale – Salda

• Akdeniz maceramızı başlatmak üzere ilk durağımız olan Pamukkale travertenlerine doğru yola çıkıyoruz.

Yol güzergahı üzerinde diğer şehirlerden bize katılacak olan arkadaşlarımız ile yola çıkışta iletişime geçerek bize katılabileceklerdir…

08.00 Denizli Pamukkale

11.00’da Pamukkale travertenlerinden ayrılıp Salda Gölü’ne, Yerli Maldivler’e doğru yola çıkıyoruz .

13.00 Burdur/ Salda Gölü

Bu gece ay ışığı altında çadırlarımız da konaklayacağız.

Burdur’un Yeşilova ilçesinde yer alan Salda Gölü’nü bir yeryüzü cenneti olarak sayabiliriz. Öyle güzel bir manzarası var ki, kendinizi Maldivler’de hissedebilirsiniz.

Bembeyaz kumlara sahip olan ülkemizin en güzel ve en temiz gölü seçilen Salda Gölü’ne aşık olacağız. Salda Gölü’nde bulunan kumlar Mars gezegeninin üzerinde bulunan toprak ile neredeyse birbirinin aynısıdır. Mars’ı merak ediyorsanız Salda’yı ziyaret ettiğiniz için kendinizi şanslı hissedebilirsiniz

Otobüsten iner inmez Salda ‘nın bembeyaz kumlarına ayak bastığımızda, tatilde olduğumuzu ve Akdeniz Rüya Kampımızın başladığını giderek daha çok hissedeceğiz.

Salda’nın cam gibi temiz sularına kendimizi bırakıp yüzerek enerjimizi atacağız.Salda Gölü’nün çevresindeki güvenli kamp alanımızda konforlu bir şekilde çadırlarımızı kurup, konaklama hazırlıklarımızı tamamlıyoruz ve ateşimizin başında sohbetler edip, yol hikayelerimizi anlatıp, iyi bir uyku çekerek Ölüdeniz’de yaşayacağımız Mavi yolculuğa enerji depoluyoruz.

2.Gün,Ölüdeniz

02 Haziran Pazar
09.00’da Aracımız Salda Gölü’nden kıyılara hareket etmek üzere bizi bekliyor, bagajları teslim ederken eğer var ise müzik enstrümanlarınızı araç içine alınız , eğlence başlıyor. Şarkılarla, danslarla, eğlenerek ilerliyoruz Ölüdeniz’e…

12.00’da Fethiye-Ölüdeniz’e varıyoruz.

Dünya çapında tescillenmiş güzelliği ile Ölüdeniz, adı gibi oldukça sakin, dalgasız denizi ve güzel manzaralarıyla mavinin ve yeşilin her tonunu bize yaşatmaya hazır.

Kamp alanımıza yerleşip çadırlarımızı hamaklarımızı kurduktan sonra artık serinleme vakti.

Ölüdeniz’de serbest zamanımızda yapabileceğiniz bir çok etkinlik bizi bekliyor.

Gün içerisinde yamaç paraşütü yapabilir, dalış yapabilir, denizin serin ve temiz sularına girebilir, doğanın eşsiz duruluğunda ruhunuzu dinleyebilirsiniz.

Gece ise dileyen arkadaşlar gece kulüplerinde eğlenebilirler.

3.Gün,Kelebekler - Akvaryum Koyu - Kabak Koyu

03 Haziran Pazartesi
09.00 Sizler için organize ettiğimiz Akdeniz Rüya Kampının en gözde eğlencesi ve en güzel sürprizi “Mavi Yolculuk” için hazır mıyız?

Dileyen arkadaşlarımızla birlikte limanda bizi bekleyen teknemize atlayıp Akdeniz’in en durgun sularına tekneyle açılarak gün boyu sürecek olan Mavi Yolculuğa çıkıyoruz.

Gün boyu ziyaret edeceğimiz 6 koy ve plajı kapsayan turumuzda doğa, eğlence, deniz ve muhteşem manzaralara şahitlik edeceğiz.

➽ Nerelere Gideceğiz;

➠ Kelebekler Vadisi
➠ Akvaryum Koyu
➠ Soğuk Su Koyu
➠ St.Nicholas Adası (Gemiler Adası)
➠ Mavi Mağara
➠ Deve Plajı (Camel beach)

• Kabak Koyu – Kamp
Tekne turumuzun tamamlanmasının ardından tekrar Ölüdeniz limana yanaşıp yeni kamp tesisimizin bulunduğu Kabak Koyu’na geçiyoruz.

Bu doğa harikası kamp alanında yapacağımız konaklama için çadırlarımızı kurup yaşadığımız o tatlı yorgunlukları üzerimizden atarak yıldızların altında sabahlayacağız.

Şehir yaşamından, koşturmaktan, kalabalıktan, gürültü ve ses kirliliğinden bunalanlar ve stresten uzak olmak isteyenler için ise kesinlikle ilk tercih edilecek yerler arasına yazılmalıdır.

4.Gün,Kabak Koyu - Kaputaş Plajı - Kaş

04 Haziran Salı
Güzel bir günden kocamaan Günaydınlar !

Oksijeni ciğerlerimize kadar çekip mis gibi doğasıyla bir yanı ağaçlar bir yanı deniz Kabak Koyunda denize nazır kahvaltımızı yapıp Kaputaş Plajı’na doğru yola çıkıyoruz.

Kaputaş’a vardığımızda yüksek ve uzun merdivenlerini görüp inip çıkmaya üşenebilirsiniz. Mavi bayraklı olan Kaputaş plajının açık yeşilden maviye doğru rengi değişen muhteşem denizi ve el değmemiş doğallığıyla dünyanın en güzel plajları arasında gösterilen Kaputaş’ın denizine girdikten sonra, bir daha çıkmak istemeyeceksiniz.

• 16:00 Kaputaş Plajı

Kaputaş Plajı’ndan Kaş’a doğru yola çıkıyoruz.

Yolda giderken sağ tarafınızda kalacak olan manzarayı sakın kaçırmayın. Ufuk çizgisine kadar alabildiğine mavi olan denizi, kuş bakışı yukarıdan seyretmek büyüleyici..

• 17:00 Kaş

Akdeniz’in minik mücevheri Kaş’ın popülerliği, tüm güzelliğine rağmen diğer tatil beldelerine göre daha yavaş bir ivmeyle yükseliyor. Aslına bakarsanız Kaş’ın güzelliğini ve doğallığını kaybetmemesi açısından bu gayet iyi bir durum.

Mis gibi limon kokusu, tertemiz havasını derin derin içinize çekin.

Koyları, adaları, denizin mavisini ve beyazlı mavili eski Akdeniz evlerine eşlik eden limon ağaçlarıyla Kaş’a yukarıdan bir bakın.

Akşam ise dileyen arkadaşlarımızla birlikte Kaş’ın gece hayatını da görmek adına gece eğlencesine gideceğiz.

5.Gün,Kaş - Olimpos

05 Haziran Çarşamba
12.00 Kaş Olimpos yolculuk

Seyahatimizin ilk gününe Kaş’ta uyanmanın büyük hazzıyla birlikte tesisimizde kahvaltımızı yapıp, öğlene kadar denizin tadını çıkardıktan sonra Olimpos’a doğru yola çıkıyoruz.

Olimpos, Akdeniz Rüya Kampımızda kamp yapacağımız son tesis olacaktır.
Kuzey doğusunda Çıralı Plajı, Güney batısında Adrasan Plajı olan Olimpos Antik kenti aynı zamanla Likya yolu rotasının geçiş güzergahı üzerindedir.

Gezgin diyarı olarak da bilinen Olimpos daha çok sırt çantalı gezginlerin popüler rotasındadır ve bohem havasını korumaya devam ediyor. Beydağları Milli Parkı’nın yeşillikler içerisindeki manzarasıyla denize girmenin keyfe dönüştüğü Olimpos plajı huzur ve sakinliğin adresi olarak hafızalara kazınmıştır. Mavi ve yeşil renklerine doyacağımız bu eşsiz yerde konaklamak için çadırlarımızı kurarak son kamp alanımıza yerleşmiş olacağız.

Gün batana kadar Olimpos Antik Kent gezisi yapabilir, denizin tadını çıkarabiliriz.

Gece hayatıyla da ünlü olan Olimpos’a gelmişken hep birlikte akşam son gece eğlencemiz ile Akdeniz Rüya Kampı için jübile eğlencemizi yapmak için kulüplerine gidip bol bol eğleneceğiz. 🙂

Saatimizi çok geçirmeden kamp alanımıza geri dönüp kendimizi dinlenmeye alacağız. 🙂

6.Gün,Olimpos – Köprülü Kanyon

06 Haziran Perşembe
09:00 Olimpos’tan Köprülü Kanyon’a doğru yola çıkıyoruz.

12:00 Antalya -Manavgat/ Köprülü Kanyon’a varıyoruz.

Turumuzun sonlarına gelirken son adrenalin yükselişini rafting sporuyla ünlü Antalya-Manavgat / Köprülü Kanyon’unda yapacağız.

Köprülü Kanyon’un içerisinden dünyaca ünlü olan Köprüçay Irmağı geçmektedir. Dünyaca ünlü dememizin sebebi, her yıl Dünya’nın dört bir yanından çeşitli ülkelerden gelen turistler tarafından rafting için turist akınına uğramasıdır. Köprüçay yolu dar bir vadiden oluşmaktadır ve maceraperest insanlar için harika bir anı olacaktır.

21:00’da İstanbul’a doğru, dönüş yolumuza koyulacağız. Gezimizin sizlere getirdiği güzelliklerin farkındalığıyla birlikte, zihinlerinizde ve kamera kayıtlarınızda kalan anılarla, bu güzel yolculuğu bir ömür hatırlamanız dileğiyle.

Başka rüyalarda görüşmek üzere.

7.Gün,İstanbul

07 Haziran Cuma 09.00 İstanbul

Köprülü Kanyondan İstanbul’a hareket

Şimdi Başvur

Bugün başvur ve kontenjan dolmadan eğlenceye dahil ol!

Ekstralar;

 • Tekne ile mavi yolculuk, yamaç paraşütü, rafting gibi güzergah boyunca yapılacak doğa sporları isteğe bağlı olarak kişisel harcamalarınız içerisindedir.

Bilmenizi isteriz ki…

 • Hava şartları ve seyahat acentesinin dışında olan nedenlerden dolayı iptallerden firmamız sorumlu tutulamaz.
 • Tur programı akışı, organizatör tarafından tamamı gerçekleştirilmek kaydı ile değiştirilebilir.
 • Hedef kalkış rakamı 40 kişi olup, yeterli katlımın olmaması sebebiyle oluşacak nedenlerden dolayı misafirleri haber vermek kaydıyla erteleme veya iptal etme hakkı markamız tarafından saklı tutulur.
 • Yetersiz katılım veya benzer sıkıntılar sonucu oluşacak tur iptallerini seyahat acentesi 3 gün öncesi olmak üzere haber verir.
 • Tur hareket tarihine 10 gün kala koşulsuz iptal ve iade yapılabilir.
 • Tur hareket tarihine 10 gün kala sebebine bakılmaksızın iptal ve iade yapılamayacaktır, çeşitli sebeplerle etkinliğe katılamayacak misafirlerimiz kontenjanlarını yakınlarına devrederek katılmama hakkını kullanabilecektir
 • Otobüs koltuk oturma düzeni ödeme sırasına göre yapılacaktır, değişiklik yapmak isteyen misafirlerimiz kendi aralarında değişiklik yapabilecektir. Markamız bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
 • Turumuz standart otel konaklamalı bir tur değildir, doğa severler ile buluşulup organize edilen bir macera seyahatidir, Akdeniz Rüya Kampı katılımcıları hava şartlarını, yoğunluk ve zorluk şartlarını değerlendirip kabul ederek katılabilirler.
 • Bu macera kampımızın şartları gereği 18-37 yaş sınırlaması vardır fakat yaş sınırlaması dışında olup kişinin kondisyonu, sağlık şartları ve isteği doğrultusunda yaş sınırlandırmasında esneme yapılabilir, konuyla ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • Kamp süresince kullanacağımız çadırlarımız su geçirmez özelliğe sahiptir fakat çadır firmalarının verdiği şartlar dışında oluşabilecek su alma durumunda markamızın sorumluluğunda değildir.
 • Hava şartları gereği bu kampımızda uyku tulumu verilmeyecektir, misafirlerimizin pike veya ince battaniye getirmeleri önerilmektedir.
 • Markamız tüm kamplarında çadır içerisinde tütün ve tütün ürünleri, sıvı tüketimi (alkollü-alkolsüz), kuruyemiş (kabuklu-kabuksuz) gibi tüm gıda tüketimine, kamp ekipmanlarında oluşan kalıcı koku, temizlenememe ve kullanım ömrünün kısalması gibi haklı sebeplerden dolayı müsaade etmemektedir.
 • Çadırlarımız 2 kişiliktir, tek başına gelen misafirimiz yine tek başına gelen başka bir misafirimizle birlikte aynı çadırda kalabilmektedir.
 • Kamplarımızın tamamında geçerli olan çadırda konaklama kuralımız Akdeniz Rüya Kampı macerasında da geçerli olacaktır. Çadırda tek başına veya kendi çadırında tek kalmak isteyen misafirlerimiz, tesislerin talep ettiği 40 TL çadır işgaliye ücretini tesise ödemesi gerekmektedir.
 • Etkinliklerde 0-2 yaş bebek ücretsizdir. Ulaşım araçlarında 2 yaşını doldurmuş çocuklar için koltuk zorunluluğu bulunduğundan ücrete tabidir. aile yanında katılım sağlayan 2-6 yaş çocuk indirimi %10’dur.
 • Türk vatandaşı olmayan yabancı vatandaşlar etkinliklerimize katıldığı taktirde tur tarihi süresince seyahat sağlık sigortasını kendileri yaptırması gerekmektedir.
 • Foreign citizens who are not Turkish citizens are required to make the travel health insurance themselves during the tour date if they attend our activities.
Foroğtaflar