+90 541 278 3647 bilgi@anapurnaoutdoor.com
+90 541 278 3647 bilgi@anapurnaoutdoor.com

Doğa İle Tanış

İsmini Nepal Himalayalar’da bulunan 55 kmlik sıralı dağlar silsilesinde bulunan dünyanın 10. En yüksek noktası olan “Annapurna Mountain” den alan Anapurna Outdoor, 2016 yılında insanların “Doğa ile Tanış!” masi için kurulmuş bir turizm şirketidir. Yaz sezonunda genellikle hafta sonları 1 gece 2 günlük çadır kamp kış sezonunda ise bungalov ve otel konaklamalı kayak turları sunmaktadır. Bunların dışında uzun bayram tatillerinde ise, Türkiye’nin karadeniz, akdeniz ve güneydoğu anadolu bölgelerine 6 gece 7 günlük kültür, macera ve keşif turları düzenlemektedir.
Her şey dahil konseptiyle hizmet veren Anapurna Outdoor, hiçbir kamp ekipmanı veya tecrübesi olmadan doğa ile tanışmak isteyen insanları bir araya getirip; sosyalleşmesini, kendini keşfetmesini, yeni dostluklar kurmasını ve eşsiz bir deneyim yaşamasını sağlar.

Vizyonumuz;

Türkiye’de hızla büyüyen doğa turizimin öncülerinden olarak, ülkemizin ve dünyanın keşfedilmemiş güzelliklerini keşfederek insanları doğa ile tanıştırmak. İnsanları metropollerdeki keşmekeşinden uzaklaştırarak doğadaki huzurla buluşturmak.

Misyonumuz;

Toplumumuzun her kesiminden insanı doğa ile tanıştırarak düşük bütçeli doğa kampları ve kültür turları yapmalarını sağlamak.