+90 541 278 3647 bilgi@anapurnaoutdoor.com
+90 541 278 3647 bilgi@anapurnaoutdoor.com

Akdeniz Rüya Kampı 2

0
Price
Fiyat1,265₺
Beğendim!

Adding item to wishlist requires an account

560

Neden Anapurna?

 • Uygun Fiyatlar ve Kolay Ödeme
 • Her Zaman Erişilebilir Müşteri Desteği
 • Yüzlerce Memnun Müşteri
 • Ücretsiz Seyahat Sağlık Sigortası


Sorunuz mu var?

Aklınıza takılan her konu ve sorularınız için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

+90 541 278 3647

bilgi@anapurnaoutdoor.com

7 Gün
Tarih : 9-16 Ağustos , 2019
İstanbul
Akdeniz Bölgesi
Yaş Sınırı : Her Yaş Grubu
Kontenjan : 45
Etkinlik Detayları

Akdeniz kıyılarının en güzel koylarında kamp yaparak eğlenceyi zirvede yaşayacağız. Anapurna Outdoor  ile 7 gece 7 günlük Çadır Konaklamalı Akdeniz Rüya Kampı ! Yeşili, mavisi, manzarası ve eğlencesi bol, bir ömür anlatılacak tatile hazır mısınız? Pamukkale, Ölüdeniz, Yeşilvadi, Salda, Kelebekler vadisi, Saklıkent Kanyonu,  Olimpos ve daha birçok cennet güzelliği bizleri bekliyor…

Hareket Saati

Aracımız 9 Ağustos Cuma gecesini 10 Ağustos Cumartesi’ye bağlayan gece 22:00 da hareket edecektir, etkinlik tarihi 10-16 Ağustos ‘tur .

9 Ağustos 2019, 

22.00  İstanbul, Taksim, Atatürk Kültür Merkezi Önü

22.30  İstanbul, Kadıköy, Naitulus AVM Önü

Dönüş Saati

16 Ağustos, 2019

11.00 İstanbul

Dahil Olanlar

 • UlaşımTÜRSAB belgeli araçlarla ulaşım.
 • Seyahat Sağlık SigortasıEtkinlik boyunca tam kapsamlı Seyahat Sağlık Sigortası ile güvendesiniz.
 • İkramlarYol boyunca araç içi ikramlar.
 • Çadır ve Mat Teminiİhtiyacınız olan temel kamp ekipmanlarını temin ediyoruz.
 • Temel Kampçılık EğitimleriTemel malzeme bilgisi ve eğitimi.
 • KahvaltıEtkinlik boyunca belirtilen kahvaltılar.
 • KonaklamaEtkinlik boyunca kamp ve çadır konaklaması.
 • Panoramik RehberlikTanıtımı için otobüs ile yapılan ve genellikle müze ve ören yerine girilmeden yapılan geziler içi rehberlik hizmeti.
 • SürprizlerHazır olun her an bir sürprizimiz ile karşılaşabilirsiniz.

Dahil Olmayanlar

 • Müze ve Ören Yeri GirişleriEtkinlik bölgesinde bulunan ve programda belirtilmeyen müze vb. giriş ücretleri katılımcıya aittir.
 • Tüm Kişisel HarcamalarEtkinlik sırasında yapacağınız kişisel harcamalar.
 • Harici ÖğünlerBelirtilen öğünler dışındaki yemek harcamalarınız.
 • Tekne, Koy Turu ve Öğle Yemeği +110 ₺Dileyen katılımcılarımız ücretini kendileri ödeyerek dahil olabilirler. Dev korsan teknesinde gün boyu koyları gezeceğiz !
 • Jeep Safari + 110 ₺Saklıkent kanyonunu jeep ile safari yaparak keşfedin hem de eğlenceyi zirvede yaşayın . Tlos Antik kenti, Yakapark, Saklıkent Kanyonu, Çamur banyosu, Gizlikent Şelales + Öğle yemeği dahil .

Şimdi Başvur

Bugün başvur ve kontenjan dolmadan eğlenceye dahil ol!

Program

Bilgilendirme

7 gece 7 günlük Çadır Konaklamalı Akdeniz Rüya Kampı !

Yeşili, mavisi, manzarası ve eğlencesi bol, bir ömür anlatılacak tatile hazır mısınız ? Pamukkale, Ölüdeniz, Salda Gölü, Kelebekler Vadisi,Saklıkent Kanyonu, Olimpos ve daha birçok cennet güzelliği sizleri bekliyor…

Türkiye’de eşi benzeri olmayan koylar ve plajlara doyacağımız, doğasıyla ruhumuzu arındıracağımız Akdeniz Rüya Kampı muhteşem rotasıyla hazır!

Ekstra tur ücreti ödemeden , yaz günlerinde kıyıların serinliğinin tadını çıkarma fırsatını yakalayabilirsiniz. İstanbul’dan başlayıp Olimpos’a kadar mavinin her tonuna hep birlikte tanıklık edeceğiz.

Konaklamamızı ise 5 yıldızlı otellerde değil doğanın göbeğinde, gökyüzünü izleyerek 5 milyon yıldızlı çadırlarımızda gerçekleştirerek Akdeniz’in eğlenceli ruhunu içimize çekeceğiz !

Ve tabi ki olmazsa Akdeniz eksik kalır diyebileceğimiz, Fethiye Ölüdeniz açıklarında Mavi Yolculuk ile gün boyu tekne turu ve Saklıkent Kanyon’un serin ve coşkun sularında yapacağımız rafting ile adrenalini doyasıya hissedeceğiz..

➽ Rotamız;
➠ İstanbul
➠ Salda Gölü (Burdur)
➠ Pamukkale (Denizli)
➠ Ölüdeniz (Fethiye) 
➠ Yeşilvadi ( Fethiye )
➠ Kelebekler Vadisi ( Fethiye )
➠ Akvaryum Koyu (Fethiye)
➠ Soğuk Su Koyu (Fethiye)
➠ St.Nicholas Adası (Gemiler Adası)
➠ Mavi Mağara (Fethiye)
➠ Deve Plajı (Camel beach)
➠ Saklıkent Kanyonu (Antalya)
➠ Kaputaş (Antalya)
➠ Olimpos (Antalya)
➠ İstanbul

Yolculuk süreleri mola ve mesafeler göz önüne alınarak planlama yapılmıştır.

Trafik ve yol durumuna göre sürelerde değişiklikler olabilir.

Yol güzergahı üzerinde diğer şehirlerden katılacak olan arkadaşlarımız, tur öncesinde iletişime geçerek bizlere katılabilirler.

1.Gün, İstanbul'dan Hareket - Salda Gölü - Pamukkale

9 Ağustos Cuma’yı 10 Ağustos Cumartesi’ye bağlayan gece

22.00 Taksim Atatürk Kültür Merkezi (AKM) önü

Hareket saatinden 20 dk. önce hareket noktalarımızda toplanarak aracımızda yerlerimizi alıyoruz.
İstanbul – Salda – Pamukkale
• Akdeniz maceramızı başlatmak üzere ilk durağımız olan Salda Gölü’ne doğru yola çıkıyoruz.…

– Burdur/ Salda Gölü
Burdur’un Yeşilova ilçesinde yer alan Salda Gölü’nü bir yeryüzü cenneti olarak sayabiliriz. Öyle güzel bir manzarası var ki, kendinizi Maldivler’de hissedebilirsiniz.

Bembeyaz kumlara sahip olan ülkemizin en güzel ve en temiz gölü seçilen Salda Gölü’ne aşık olacağız. Salda Gölü’nde bulunan yer yüzü şekilleri Mars gezegeninin toprak şekli ile neredeyse birbirinin aynısıdır. Mars’ı merak ediyorsanız Salda’yı ziyaret ettiğiniz için kendinizi şanslı hissedebilirsiniz

Otobüsten iner inmez Salda‘nın bembeyaz kumlarına ayak basıp Akdeniz Rüya Kampımızın başladığını giderek daha çok hissedeceğiz.

Salda Gölü’nden ayrılıp Pamukkale travertenlerine doğru yola çıkıyoruz .

– Denizli Pamukkale

Binlerce yıl önesinde deprem ile havzada termal sular ile oluşan, daha önce şahit olmadığınız Pamukkale travertenlerinde büyülenmeye gidiyoruz.

Dileyen misafirlerimiz balon kalkışlarını ve gün batımını travertenlerin üzerinden izleyebilirler ( sabah giderken mutlaka müze kartınızı yanınıza almalısınız, girişler Güney kapıdan yapılacaktır )

Koordinatörlerimiz detaylı infoyu size araçta veya kamp alanında verecektir.
Bu gece ay ışığı altında, travertenlerin tam karşısında, aqua parklı havuzumuzun hemen yanında kuracağımız 5 milyon yıldızlı çadırlarımızda konaklayacağız.

2.Gün,Yeşilvadi Doğa Park

11 Ağustos Pazar
Aracımız Pamukkale’den kıyılara hareket etmek üzere bizi bekliyor, bagajları teslim ederken eğer var ise müzik enstrümanlarınızı araç içine alınız , eğlence başlıyor. Şarkılarla, danslarla, eğlenerek ilerliyoruz Yeşilvadi Doğa Parka…

Yeşilvadi Doğa Park

Bu doğa harikası kamp alanında yapacağımız konaklama için çadırlarımızı kurup yaşadığımız o tatlı yorgunlukları üzerimizden atarak yıldızların altında sabahlayacağız.

Şehir yaşamından, koşturmaktan, kalabalıktan, gürültü ve ses kirliliğinden bunalanlar ve stresten uzak olmak isteyenler için ise kesinlikle ilk tercih edilecek yerler arasına yazılmalıdır.

3.Gün,Ölüdeniz - Kelebekler - Akvaryum Koyu - Yeşilvadi doğa park

12 Ağustos Pazartesi

-Tekne turu ( Ölüdeniz )
Sizler için organize ettiğimiz Akdeniz Rüya Kampının en gözde eğlencesi ve en güzel sürprizi “Mavi Yolculuk” için hazır mıyız?

Dileyen arkadaşlarımızla birlikte limanda bizi bekleyen teknemize atlayıp Akdeniz’in en durgun sularına tekneyle açılarak gün boyu sürecek olan Mavi Yolculuğa çıkıyoruz.

Gün boyu ziyaret edeceğimiz 6 koy ve plajı kapsayan turumuzda doğa, eğlence, deniz ve muhteşem manzaralara şahitlik edeceğiz.

➽ Nerelere Gideceğiz;

➠ Kelebekler Vadisi
➠ Akvaryum Koyu
➠ Soğuk Su Koyu
➠ St.Nicholas Adası (Gemiler Adası)
➠ Mavi Mağara
➠ Deve Plajı (Camel beach)

• Yeşilvadi doğa park
Tekne turumuzun tamamlanmasının ardından tekrar Ölüdeniz limana yanaştıktan sonra Ölüdeniz’in keyfini çıkarıyor sonrasında aynı tesisimiz olan Yeşilvadi Doğa Parka tgeçiyoruz.

Bu doğa harikası kamp alanında yapacağımız konaklama için kurulu olan çadırlarımıza geçip yaşadığımız o tatlı yorgunlukları üzerimizden atarak yıldızların altında sabahlayacağız.

4.Gün,Saklıkent

13 Ağustos Salı
Güzel bir günden kocamaan Günaydınlar !

Oksijeni ciğerlerimize kadar çekip mis gibi doğasıyla iki yanı ağaçlık, ortasından geçen akarsuya nazır manzaramızda keyifle kahvaltımızı yapıp Saklıkent’e doğru yola çıkıyoruz.

-Saklıkent

Sıcaktan bunaldıysanız bir gün değişik bir şey yapın. Güneş ışınlarının giremeyeceği kadar dar ve yüksek bir kanyona girin, buz gibi sularda yürüyün. Saklıkent’e gidin.

Saklıkent Kanyonu’nda sizi ilk önce, müthiş bir şarıltı ile akan Eşen Çayı karşılar. Demir iskeleye döşenen tahta merdiven üzerinde yürüyerek kayaların altından fışkıran tertemiz kaynağa ulaşırsınız. Kanyonda coşkun suların üzerine kurulmuş ve yörenin kilimi ile yatıkların serildiği divanlarda oturabilir, ayaklarınızı buz gibi suda serinletirken, gözleme ve alabalık yiyebilirsiniz. İsterseniz kanyonda ilerleyerek gizli cennetlerle buluşabilirsiniz. Huzurun ve heyecanın aynı anda yaşadığı bu nadide mekanın sularında yüzebilirsiniz.

Saklıkent’in tadını gündüz aldıktan sonra gecesini de görelim diye Saklıkent’te, 5 milyon yıldızlı çadırlarımızda konaklıyoruz .

5.Gün,Kaputaş Plajı - Olimpos

14 Ağustos Çarşamba

Saklıkent Kaputaş Plajı yolculuk

– Kaputaş Plajı

Kaputaş’a vardığımızda yüksek ve uzun merdivenlerini görüp inip çıkmaya üşenebilirsiniz. Mavi bayraklı olan Kaputaş plajının açık yeşilden maviye doğru rengi değişen muhteşem denizi ve el değmemiş doğallığıyla dünyanın en güzel plajları arasında gösterilen Kaputaş’ın denizine girdikten sonra, bir daha çıkmak istemeyeceksiniz.

Kaputaş Plajı’ndan Olimpos’a doğru yola çıkıyoruz.

Yolda giderken sağ tarafınızda kalacak olan manzarayı sakın kaçırmayın. Ufuk çizgisine kadar alabildiğine mavi olan denizi, kuş bakışı yukarıdan seyretmek büyüleyici..

-Olimpos

Olimpos, Akdeniz Rüya Kampımızda kamp yapacağımız son tesis olacaktır.
Kuzey doğusunda Çıralı Plajı, Güney batısında Adrasan Plajı olan Olimpos Antik kenti aynı zamanla Likya yolu rotasının geçiş güzergahı üzerindedir.

Gezgin diyarı olarak da bilinen Olimpos daha çok sırt çantalı gezginlerin popüler rotasındadır ve bohem havasını korumaya devam ediyor. Beydağları Milli Parkı’nın yeşillikler içerisindeki manzarasıyla denize girmenin keyfe dönüştüğü Olimpos plajı huzur ve sakinliğin adresi olarak hafızalara kazınmıştır. Mavi ve yeşil renklerine doyacağımız bu eşsiz yerde konaklamak için çadırlarımızı kurarak son kamp alanımıza yerleşmiş olacağız.

Gün batana kadar Olimpos Antik Kent gezisi yapabilir, denizin tadını çıkarabiliriz.

Saatimizi çok geçirmeden kamp alanımıza geri dönüp kendimizi dinlenmeye alacağız. 🙂

6.Gün,Olimpos – İstanbul

15 Ağustos Perşembe
Gün boyu Olimpos’tayız

İstanbul’a doğru, dönüş yolumuza koyulacağız. Gezimizin sizlere getirdiği güzelliklerin farkındalığıyla birlikte, zihinlerinizde ve kamera kayıtlarınızda kalan anılarla, bu güzel yolculuğu bir ömür hatırlamanız dileğiyle.

Başka rüyalarda görüşmek üzere.

7.Gün,İstanbul

16 Ağustos Cuma 09.00 İstanbul

Şimdi Başvur

Bugün başvur ve kontenjan dolmadan eğlenceye dahil ol!

Ekstralar;

 • Tekne ile mavi yolculuk, yamaç paraşütü, rafting gibi güzergah boyunca yapılacak doğa sporları isteğe bağlı olarak kişisel harcamalarınız içerisindedir.

Bilmenizi isteriz ki…

 • Hava şartları ve seyahat acentesinin dışında olan nedenlerden dolayı iptallerden firmamız sorumlu tutulamaz.
 • Tur programı akışı, organizatör tarafından tamamı gerçekleştirilmek kaydı ile değiştirilebilir.
 • Hedef kalkış rakamı 40 kişi olup, yeterli katlımın olmaması sebebiyle oluşacak nedenlerden dolayı misafirleri haber vermek kaydıyla erteleme veya iptal etme hakkı markamız tarafından saklı tutulur.
 • Yetersiz katılım veya benzer sıkıntılar sonucu oluşacak tur iptallerini seyahat acentesi 3 gün öncesi olmak üzere haber verir.
 • Tur hareket tarihine 10 gün kala koşulsuz iptal ve iade yapılabilir.
 • Tur hareket tarihine 10 gün kala sebebine bakılmaksızın iptal ve iade yapılamayacaktır, çeşitli sebeplerle etkinliğe katılamayacak misafirlerimiz kontenjanlarını yakınlarına devrederek katılmama hakkını kullanabilecektir
 • Otobüs koltuk oturma düzeni ödeme sırasına göre yapılacaktır, değişiklik yapmak isteyen misafirlerimiz kendi aralarında değişiklik yapabilecektir. Markamız bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
 • Turumuz standart otel konaklamalı bir tur değildir, doğa severler ile buluşulup organize edilen bir macera seyahatidir, Akdeniz Rüya Kampı katılımcıları hava şartlarını, yoğunluk ve zorluk şartlarını değerlendirip kabul ederek katılabilirler.
 • Bu macera kampımızın şartları gereği 18-37 yaş sınırlaması vardır fakat yaş sınırlaması dışında olup kişinin kondisyonu, sağlık şartları ve isteği doğrultusunda yaş sınırlandırmasında esneme yapılabilir, konuyla ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • Kamp süresince kullanacağımız çadırlarımız su geçirmez özelliğe sahiptir fakat çadır firmalarının verdiği şartlar dışında oluşabilecek su alma durumunda markamızın sorumluluğunda değildir.
 • Hava şartları gereği bu kampımızda uyku tulumu verilmeyecektir, misafirlerimizin pike veya ince battaniye getirmeleri önerilmektedir.
 • Markamız tüm kamplarında çadır içerisinde tütün ve tütün ürünleri, sıvı tüketimi (alkollü-alkolsüz), kuruyemiş (kabuklu-kabuksuz) gibi tüm gıda tüketimine, kamp ekipmanlarında oluşan kalıcı koku, temizlenememe ve kullanım ömrünün kısalması gibi haklı sebeplerden dolayı müsaade etmemektedir..
 • Çadırlarımız 2 kişiliktir, tek başına gelen misafirimiz yine tek başına gelen başka bir misafirimizle birlikte aynı çadırda kalabilmektedir.
 • Kamplarımızın tamamında geçerli olan çadırda konaklama kuralımız Akdeniz Rüya Kampı macerasında da geçerli olacaktır. Çadırda tek başına veya kendi çadırında tek kalmak isteyen misafirlerimiz, tesislerin talep ettiği 40 TL çadır işgaliye ücretini tesise ödemesi gerekmektedir.
 • Etkinliklerde 0-2 yaş bebek ücretsizdir. Ulaşım araçlarında 2 yaşını doldurmuş çocuklar için koltuk zorunluluğu bulunduğundan ücrete tabidir. aile yanında katılım sağlayan 2-6 yaş çocuk indirimi %10’dur.
 • Türk vatandaşı olmayan yabancı vatandaşlar etkinliklerimize katıldığı taktirde tur tarihi süresince seyahat sağlık sigortasını kendileri yaptırması gerekmektedir.
 • Foreign citizens who are not Turkish citizens are required to make the travel health insurance themselves during the tour date if they attend our activities.
Foroğtaflar