+90 541 278 3647 bilgi@anapurnaoutdoor.com
+90 541 278 3647 bilgi@anapurnaoutdoor.com

Mecit Yılmaz

4 Ekim 2017
Doğa sizi umursamadığından burada oldukça özgür kalırsınız. ⛺️ ⛰ 🚶
~
Şehirlere tıkalı hayatlar yaşayıp ömrünüzü ne güzelde çürütüyorsunuz. Müdürün azarını, patronun nazını, akşam bir mekanda çalan sazı dinleyip evlerinize geçiyorsunuz. Biz öyle yapmadık! ~
Bu hafta Bolu da Harika bir kamp geçirdik. Sis bulutlarının dağlara perde olduğu, göle yansıyan silüetlerimizi izleyip saçma sapan hareketler yapıp kendimizi güldürdüğümüz, yağmur sonrası gelen toprak kokusunu içimize çekip, hiç tanımadığımız yüzlerce insanla bir olup ateş başında türküler söylediğimiz bir zaman diliminden bahsediyorum. Siz hiç biri istiyor diye 130 kişinin hep beraber aynı türküyü söylediğini duydunuz mu?
~
Gözünüzü kapattığınız da kuşların kulağınıza şarkı söylediği, ağaç dallarının ona eşlik ettiği ve mükemmel bir yağmur altında en son ne zaman türkü söylediniz? Korkmayın! Yağmur yağdığında kaçan değil koşanlardan olun.!
~
Hem doğada rütbe yoktur. Burada mesleğinin hiç bir önemi de yoktur. Burada önemli olan tek şey birlik olmaktır. Güzel dostluklar edinip iyi bir zaman geçirmektir. Bu kampta öyle güzel insanlarla tanıştım ki. Matematik hocası, Türkçe hocası, uzay mühendisi daha niceleri.. Ve hepimizin tek bir amacı vardı. Bizi boğan bu şehir hayatından kaçıp kendimizi özgür bırakmak. Bugün onların sayesinde uzay daha ilgi çekici, matematik zevkli, Türkçe daha bir anlamlı. Doğa insana bilgi katar. Doğa insana yaşam katar. Yaşamdan kaçan değil yaşamı kovalayan olmanız dileğiyle vesselam.. ⛺️ ⛰ 🚶
~
@anapurnaoutdoor ailesine bu güzel kamp etkinliği için teşekkür ederiz. 🤞 👏

Leave a Reply

Text Widget

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Donec sed odio dui. Etiam porta sem malesuada.

Son Yorumlar